+420 775 680 226

JAK ZAČÍT

V případě, že se rozhodnete absolvovat výuku a výcvik v autoškole StamCar - Ostrava zatelefonujte, napiště SMS nebo e-mail. Domluvíme si schůzku na které vám podrobně vysvětlím, jakým způsobem probíhá výuka a výcvik, co všechno musíte splňovat, domluvíme si termín zahájení kurzu, seznámím Vás s cenou a dohodneme způsob platby. Dále Vám předám tiskopisy ,,Žádost o zahájení výuky a výcviku" a ,,Posudek o zdravotní způsobilosti". Tyto tiskopisy si vyplníte, absolvujete zdravotní prohlídku ( musí být provedená u praktického lékaře, pokud je vám 19 let a více musí jít o lékaře pro dospělé ) a poté mě opět zkontaktujete. Při následné schůzce mi předáte vyplněné tiskopisy a společně je překontrolujeme, abychom předešli případným komplikacím při závěrečné zkoušce.
Typy kurzů: 
V autoškole StamCar není nekonečný seznam různých kurzů, ale je pouze jeden typ a tomu říkáme ,,Základní kurz". Jeho náplní je kompletní výuka a výcvik tak, jak nám to nařizuje zákon, a v některých ohledech i víc. Čeká Vás celkem 13 hodin teorie, 4 hodiny praktické zdravotní přípravy přednášené lékařkou, 2 hodiny praktické údržby a 14 devadesáti minutových jízd. K tomu máte u nás v ceně ještě jednu devadesáti minutovou jízdu navíc na období, kdy po ukončení výcviku čekáte na závěrečnou zkoušku.
Délka kurzu je cca 9 týdnů (záleží hlavně na Vaších časových možnostech).
Kurzovné se platí v den první hodiny teorie, kdy je s Vámi podepsaná ,,Dohoda o provedení výuky a výcviku". Kurzovné je možno po dohodě platit také na splátky, přitom je však nutno dodržet dohodnuté termíny a celou částku uhradit před ukončením kurzu. Platba na splátky je bez navýšení. V případě nedodržení termínu splátek dojde k přerušení výuky a výcviku. 
Cena základního kurzu je 16 800 Kč - viz. ceník.