+420 775 680 226

JAK ZAČÍT

V případě, že se rozhodnete absolvovat výuku a výcvik v autoškole StamCar - Ostrava zatelefonujte, napiště SMS nebo e-mail. Domluvíme si schůzku v čase a na místě, které Vám bude vyhovovat. Na této schůzce Vám podrobně vysvětlím, jakým způsobem probíhá výcvik, co všechno musíte splňovat a dohodneme si typ kurzu, cenu a způsob platby. Dále Vám předám tiskopisy ,,Žádosti o zahájení výuky a výcviku" a ,,Posudku o zdravotní způsobilosti". Tyto tiskopisy si vyplníte, absolvujete zdravotní prohlídku ( musí být provedená u praktického lékaře ) a poté mě opět zkontaktujete. Při následné schůzce mi předáte vyplněné tiskopisy, společně je překontrolujeme, abychom předešli případným komplikacím při závěrečné zkoušce a domluvíme si termín zahájení kurzu.
Typy kurzů: 
V autoškole StamCar nemáme nekonečný seznam různých kurzů, ale máme pouze jeden typ a tomu říkáme ,,Základní kurz". Jeho náplní je kompletní výuka a výcvik, tak jak nám to nařizuje zákon, a v některých ohledech i víc. Čeká Vás celkem 10 hodin teorie, 4 hodiny praktické zdravotní přípravy přednášené lékařkou a 14 devadesáti minutových jízd. K tomu máte u nás v ceně ještě 2 devadesáti minutové jízdy navíc na období, kdy po ukončení výcviku čekáte na závěrečnou zkoušku.
Délka kurzu je cca 8 týdnů (záleží hlavně na Vaších časových možnostech).
Kurzovné se platí v den první hodiny teorie, kdy je s Vámi podepsaná ,,Dohoda o provedení výuky a výcviku". Kurzovné je možno po dohodě platit také na splátky, přitom je však nutno dodržet dohodnuté termíny a celou částku uhradit před ukončením kurzu. Platba na splátky je bez navýšení. V případě nedodržení termínu splátek dojde k přerušení výuky a výcviku. 
Cena základního kurzu je 8 300 Kč - viz. ceník.