+420 775 680 226

KONDIČNÍ JÍZDY

Co si představujete pod pojmem kondiční jízdy? Většina z nás situaci, kdy jsme dlouho neřídili a chceme začít, nebo jsme ukončili výcvik v autoškole a chceme se ještě zdokonalit. Zkusme však zapojit fantazii a zamyslet se nad tím, co všechno by nám ony kondiční jízdy mohli nabídnout. Na této stránce Vám zkusím dát pár typů, co všechno vidím pod pojmem kondiční jízda já. 
Dlouho jsem neřídil a chci začít - toto je nejčastější důvod k zakoupení kondičních jízd v autoškolách. zde bych však chtěl dát jednu radu, i když budu sám proti sobě. Nekupujte si kondiční jízdy, pokud hned po nich nebudete v řízení pokračovat. Pokud totiž začnete jezdit až po půl roce nebo později, byly to vyhozené peníze. 
Jsem novopečený řidič po autoškole - moudré rozhodnutí, jestliže máte možnost hned po autoškole řídit auto a v některých činnostech si ještě nevěříte. 
Nejde mi parkování - dobrý tip. Pomocí rad a intenzivního výcviku v této činnosti si osvojíte všechny možné způsoby parkování a už nikdy nebudete muset zbytečně utrácet peníze za couvací senzory a parkovací asistenty, 
V zimě se bojím jezdit - neznám horší pocit než v zimě kdy mrzne a sněží, tahat nákupy v rukách, stát na zastávkách anebo čekat, až se někdo smiluje a do obchodu mě odveze. Poté, co Vám vysvětlíme určité zákonitosti při řízení v zimě a na sněhu a v praxi pod naším dohledem si tyto rady vyzkoušíte, zjistíte, že Vás jízda na sněhu bude možná i bavit. 
Bojím se jet do centra kde je hustý provoz, tramvaje atd. - vysvětlíme Vám určité zásady bezpečné jízdy v hustém provozu, pod naším dohledem si to vyzkoušíte a Váš nejoblíbenější pohled do výkladů obchodů bude z okýnka auta. 
Nerozumím některým křižovatkám, chci si vyzkoušet určitou trasu, mám strach z dálnice - zavolejte, promluvíme si o tom čeho se bojíte, proč se toho bojíte a pomocí rad a jízd pod naším dohledem tento strach odstraníme. 
Dárek - víte o někom kdo uvažuje z nějakého z výše uvedených důvodů nad kondičními jízdami? kupte mu poukaz a překvapte ho netradičním dárkem. 
Toto vše jde shrnout pod pojem kondiční jízda. pokud jste zjistili, že něco z výše uvedeného by se Vám hodilo, zatelefonujte, napiště SMS nebo nám pošlete e-mail, sejdeme se a domluvíme si podrobnosti. 
Cena za jednu kondiční jízdu v trvání 90. minut je 700 Kč - viz. ceník.